Annoncens Volvo 2650 traktor på hjul til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
Solgt
1/77
Mærke:
Volvo
Model:
2650
Type:
traktor på hjul
År:
1985
Driftstimer:
7173 m/h
Nyttelast:
1930 kg
Totalvægt:
8050 kg
Sted:
Sverige Karlstad
Oprettelsesdato:
13. jun. 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:
1992115
Auktion:
1
Slutdato:
2024-06-19 13:35
Beskrivelse
Hovedmål:
længde - 4.45 m, bredde - 2.28 m
Motor
Motorydelse:
140 HK (103 kW)
Brændstof:
diesel
Tilstand
Tilstand:
brugte
Senaste året har traktorn stått oanvänd ute.
Säljaren har gått igenom den inför försäljning
Bromsar och handbroms fungerar
Hydraulik fungerar
Värme i hytt fungerar i fläkt upptill men ej den i golvnivå
Kommer ur ett dödsbo så ytterligare information finns ejInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Tankmätare och temperaturmätare ur funktion
Slitage och viss rost finns enligt bilderKända reparationer och lagningar:Batteri bytt
Generator renoveradService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiKommentar om service:Nyservad
Alla oljor och filter bytta
Alla vätskor kontrollerat
Belysning genomgången, kan vara någon lampa som inte fungerar
Fordonsstatus: Påställd
Registrerad hos Transportstyrelsen
PTO/Kraftuttag bak Säljaren endast använt ett av kraftuttagen
det som provades på film
Motorvärmare Ej använd av säljare
Hydrauluttag bak
Hitchkrok
Redskap
Frontvikter