Annoncens Claas 3600/9100 skårlægger til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
Taarup 3128 skårlægger Taarup 3128 8,58 € Skårlægger 2.75 m Sverige, Karlstad
Taarup 3132 skårlægger Taarup 3132 1.287 € Skårlægger 2008 3.2 m Sverige, Karlstad
Claas 3600/9100 skårlægger
Solgt
Claas 3600/9100 skårlægger
Claas 3600/9100 skårlægger billede 2
Claas 3600/9100 skårlægger billede 3
Claas 3600/9100 skårlægger billede 4
Claas 3600/9100 skårlægger billede 5
Claas 3600/9100 skårlægger billede 6
Claas 3600/9100 skårlægger billede 7
Claas 3600/9100 skårlægger billede 8
Claas 3600/9100 skårlægger billede 9
Claas 3600/9100 skårlægger billede 10
Claas 3600/9100 skårlægger billede 11
Claas 3600/9100 skårlægger billede 12
Claas 3600/9100 skårlægger billede 13
Claas 3600/9100 skårlægger billede 14
Claas 3600/9100 skårlægger billede 15
Claas 3600/9100 skårlægger billede 16
Claas 3600/9100 skårlægger billede 17
Claas 3600/9100 skårlægger billede 18
Claas 3600/9100 skårlægger billede 19
Claas 3600/9100 skårlægger billede 20
Claas 3600/9100 skårlægger billede 21
Claas 3600/9100 skårlægger billede 22
Claas 3600/9100 skårlægger billede 23
Claas 3600/9100 skårlægger billede 24
Claas 3600/9100 skårlægger billede 25
Claas 3600/9100 skårlægger billede 26
Claas 3600/9100 skårlægger billede 27
Claas 3600/9100 skårlægger billede 28
Claas 3600/9100 skårlægger billede 29
Claas 3600/9100 skårlægger billede 30
Claas 3600/9100 skårlægger billede 31
Claas 3600/9100 skårlægger billede 32
Claas 3600/9100 skårlægger billede 33
Claas 3600/9100 skårlægger billede 34
Claas 3600/9100 skårlægger billede 35
Claas 3600/9100 skårlægger billede 36
Claas 3600/9100 skårlægger billede 37
Claas 3600/9100 skårlægger billede 38
Claas 3600/9100 skårlægger billede 39
Claas 3600/9100 skårlægger billede 40
Claas 3600/9100 skårlægger billede 41
Claas 3600/9100 skårlægger billede 42
Claas 3600/9100 skårlægger billede 43
Claas 3600/9100 skårlægger billede 44
Claas 3600/9100 skårlægger billede 45
1/45
Mærke:  Claas
Model:  3600/9100
Type:  skårlægger
År:  2018
Sted:  Sverige Karlstad
Oprettelsesdato:  mere end en måned
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  1840550
Auktion:  1
Slutdato:  2024-04-19 10:37
Tilstand
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — Claas 3600/9100 skårlægger

Svensk
Information från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner tillNormalt slitageService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Fäste: 3-punkt
Vikt (kg): 3580/1490
Arbetsbredd (m): Fram 3,50m bak 9m
Hydraulisk avfjädring
Claas skårlæggere
Resultater: 19 annoncer
Vis
Abonnement