Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine til salg på auktion

PDF
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 2
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 3
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 4
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 5
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 6
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 7
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 8
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 9
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 10
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 11
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 12
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 13
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 14
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 15
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 16
Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine billede 17
Er du interesseret i reklamen?
1/17
PDF
Startprisen:
6.400 kr.
≈ 858,30 €
gå til auktion
Mærke:  Lely
Model:  Skårlægger Lely optimimo 240
Sted:  Danmark Tølløse6714 km fra dig
Oprettelsesdato:  24. sep. 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  1001968
Auktion:  1
Slutdato:  2024-09-30 11:43
Beskrivelse
Type:  monteret
Type:  til traktor
Hovedmål:  5 m × 1,3 m × 0,5 m
Tilstand
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — Lely Skårlægger Lely optimimo 240 rotorslåmaskine

Dansk
Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 6 månederInformation fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerInformation fra nuværende ejer:Virkede da den blev sat til side ikke testet.Kendte anmærkninger og fejl:Har brugsspor, som rust, krakeleret maling og ridser
Typeskilt: Forefindes men kan ikke aflæses
Vigtigt
Dette tilbud er kun til information. Indhent nærmere oplysninger hos sælgeren.
Købstips
Sikkerhedstips
PDF
Sælger du maskiner eller køretøjer?
Det kan du gøre hos os!
Lignende reklamer
auktion 21.250 kr. ≈ 2.850 €
2006
Danmark, Fyn
Kontakt sælgeren
auktion 890 € ≈ 6.637 kr.
2012
Type monteret
Tyskland
Kontakt sælgeren
939 € ≈ 7.002 kr.
2008
Type til minitraktor Dækning 1,8 m
Danmark, Lintrup
Kontakt sælgeren
35.519 € ≈ 264.900 kr.
2017
Danmark, Dk-6000 Kolding
Kontakt sælgeren
2.213 € ≈ 16.500 kr.
2022
Dækning 1,35 m Påkrævet traktorstyrke 20 HK
Danmark, Lintrup
Kontakt sælgeren
1.877 € ≈ 14.000 kr.
2024
Dækning 2 m
Danmark, Lintrup
Kontakt sælgeren
2.923 € ≈ 21.800 kr.
Type trukket Type til mototraktor Dækning 1,8 m
Danmark, Lintrup
Kontakt sælgeren
auktion 10.250 kr. ≈ 1.375 €
2021
Type trukket Type til mototraktor
Danmark, Sjælland
Kontakt sælgeren
10.051 € ≈ 74.950 kr.
1997
Type til traktor
Danmark, Dk-9700 Brønderslev
Kontakt sælgeren
16.620 € ≈ 123.900 kr.
2014
Type til traktor
Danmark, Dk-7200 Grindsted
Kontakt sælgeren
auktion 3.100 kr. ≈ 415,70 €
2014
Type trukket Type til minitraktor Dækning 1,8 m
Danmark, Sjælland
Kontakt sælgeren
13.000 € ≈ 96.940 kr.
2013
Type til traktor Dækning 9 m
Frankrig, Fr-55100 Verdun
Kontakt sælgeren
6.500 € ≈ 48.470 kr.
2014
Dækning 3 m
Tyskland, Hamburg
Kontakt sælgeren
pris efter forespørgsel
Type monteret Type til traktor
Nederlandene, Coevorden
Kontakt sælgeren
10.900 € ≈ 81.280 kr.
2014
Dækning 8,85 m
Tyskland, Töging
Kontakt sælgeren
1.450 € ≈ 10.810 kr.
2010
Type monteret Type til traktor Dækning 3,2 m
Nederlandene, Wijhe
Kontakt sælgeren
5.900 € ≈ 44.000 kr.
2014
Dækning 3,2 m
Tyskland, Töging
Kontakt sælgeren
18.500 € ≈ 138.000 kr.
2014
Dækning 9 m
Tyskland, De-29562 Suhlendorf
Kontakt sælgeren
auktion 3.100 € ≈ 23.120 kr.
2014
Dækning 5,5 m
Tyskland
Kontakt sælgeren
6.500 € ≈ 48.470 kr.
2009
Nederlandene, Genemuiden
Kontakt sælgeren