Annoncens Stiga Villa havetraktor til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
Stiga Villa havetraktor
Solgt
Stiga Villa havetraktor
Stiga Villa havetraktor billede 2
Stiga Villa havetraktor billede 3
Stiga Villa havetraktor billede 4
Stiga Villa havetraktor billede 5
Stiga Villa havetraktor billede 6
Stiga Villa havetraktor billede 7
Stiga Villa havetraktor billede 8
Stiga Villa havetraktor billede 9
Stiga Villa havetraktor billede 10
Stiga Villa havetraktor billede 11
Stiga Villa havetraktor billede 12
Stiga Villa havetraktor billede 13
Stiga Villa havetraktor billede 14
Stiga Villa havetraktor billede 15
Stiga Villa havetraktor billede 16
Stiga Villa havetraktor billede 17
Stiga Villa havetraktor billede 18
Stiga Villa havetraktor billede 19
Stiga Villa havetraktor billede 20
Stiga Villa havetraktor billede 21
Stiga Villa havetraktor billede 22
Stiga Villa havetraktor billede 23
Stiga Villa havetraktor billede 24
Stiga Villa havetraktor billede 25
Stiga Villa havetraktor billede 26
Stiga Villa havetraktor billede 27
Stiga Villa havetraktor billede 28
Stiga Villa havetraktor billede 29
1/29
Mærke:  Stiga
Model:  Villa
Type:  havetraktor
Sted:  Danmark Tølløse
Oprettelsesdato:  24. maj 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  913321
Auktion:  1
Slutdato:  2024-05-30 11:31
Beskrivelse
Hovedmål:  1.5 m × 0.8 m × 1.1 m
Motor
Brændstof:  benzin
Aksler
Antal aksler:  2
Tilstand
Tilstand:  brugte
Flere oplysninger
Farve:  gul

Flere oplysninger — Stiga Villa havetraktor

Dansk
Kommentar om brug:Kan starte ifølge nuværende ejer, har ikke været startet op ved auktionsoprettelseInformation fra nuværende ejer:
Bemærk!
Reparationsgenstand, kan have flere fejl, end vi har kendskab til / Needs to be repaired/mendedKendte anmærkninger:Mangler klippebord, bagdæk sprækket og flade,

Brugsspor, rider og rust forekommer

Maskinen har ikke været i gang ved auktionsoprettelse og er ikke testet yderligere
Læssehjælp med: Maskine
Stiga havetraktorer
Resultater: 17 annoncer
Vis
Abonnement