Annoncens John Deere F1145 havetraktor til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
ABC FM 524 havetraktor ABC FM 524 16.250 kr. Havetraktor 2004 Danmark, Sjælland
John Deere F1145 havetraktor
Solgt
John Deere F1145 havetraktor
John Deere F1145 havetraktor billede 2
John Deere F1145 havetraktor billede 3
John Deere F1145 havetraktor billede 4
John Deere F1145 havetraktor billede 5
John Deere F1145 havetraktor billede 6
John Deere F1145 havetraktor billede 7
John Deere F1145 havetraktor billede 8
John Deere F1145 havetraktor billede 9
John Deere F1145 havetraktor billede 10
John Deere F1145 havetraktor billede 11
John Deere F1145 havetraktor billede 12
John Deere F1145 havetraktor billede 13
John Deere F1145 havetraktor billede 14
John Deere F1145 havetraktor billede 15
John Deere F1145 havetraktor billede 16
John Deere F1145 havetraktor billede 17
John Deere F1145 havetraktor billede 18
John Deere F1145 havetraktor billede 19
John Deere F1145 havetraktor billede 20
John Deere F1145 havetraktor billede 21
John Deere F1145 havetraktor billede 22
John Deere F1145 havetraktor billede 23
John Deere F1145 havetraktor billede 24
John Deere F1145 havetraktor billede 25
John Deere F1145 havetraktor billede 26
John Deere F1145 havetraktor billede 27
John Deere F1145 havetraktor billede 28
John Deere F1145 havetraktor billede 29
John Deere F1145 havetraktor billede 30
John Deere F1145 havetraktor billede 31
John Deere F1145 havetraktor billede 32
John Deere F1145 havetraktor billede 33
John Deere F1145 havetraktor billede 34
John Deere F1145 havetraktor billede 35
1/35
Mærke:  John Deere
Model:  F1145
Type:  havetraktor
Driftstimer:  2858 m/h
Sted:  Danmark Tølløse
Oprettelsesdato:  30. apr. 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  897960
Auktion:  1
Slutdato:  2024-05-06 11:50
Motor
Brændstof:  diesel
Ekstraudstyr
Firehjulstræk:
Tilstand
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — John Deere F1145 havetraktor

Dansk
Information om brug:Genstanden har været i brug frem til auktionsstartInformation fra nuværende ejer:Brugt, utætheder og lækage kan forekommeFlere brugsspor samt slidtage og lakfejl, rust forekommer
Typeskilt: Mangler
Læssehjælp med: Rampe
år: Information mangler
Udstyret med
Frontmonteret klippebord
Tilbehør
Klippebord
John Deere havetraktorer
Resultater: 94 annoncer
Vis
Abonnement