Annoncens John Deere EO 332 firkant ballepresser til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Lignende reklamer
John Deere EO 332 firkant ballepresser
Solgt
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 2
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 3
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 4
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 5
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 6
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 7
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 8
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 9
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 10
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 11
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 12
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 13
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 14
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 15
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 16
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 17
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 18
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 19
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 20
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 21
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 22
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 23
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 24
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 25
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 26
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 27
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 28
John Deere EO 332 firkant ballepresser billede 29
1/29
Mærke:  John Deere
Model:  EO 332
Sted:  Sverige Karlstad
Oprettelsesdato:  mere end en måned
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  1908566
Auktion:  1
Slutdato:  2024-04-30 11:56
Aksler
Antal aksler:  1
Tilstand
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — John Deere EO 332 firkant ballepresser

Svensk
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaKommentar om användning:Var i bruk senast säsongen 2022Information från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekommaFörvarad inomhusKända anmärkningar och fel:Rost, repor och bucklor förekommerKommentar om service:Smord vid behov varje år
Baldimension (ØxH): Ca 0,45x0,3 m
Transportlängd (m): Ca 5,6
Transportbredd (m): Ca 2,45
Transporthöjd (m): Ca 2,2
tillverkningsår: Information saknas
CE - Märkt
John Deere firkant ballepressere
Resultater: 68 annoncer
Vis
Abonnement